Internet video is the new black

Youtubeři u nás mají obrovská množství zhlédnutí a děti je často uvádějí jako své vzory. My už dávno nejsme děti, ale víme, že v roce 2021 bude video tvořit většinu internetového provozu na celém světě.  Přesně proto jsme pro vás připravili večer plný hostů, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti z oblasti tvorby internetového videa.

3. 5. 2018 Filip Šťastný

V Eleven Clubu se od „videokouzelníka“ Michala Orsavy dozvíte, jak vnikají virální videa jako „Brno – město plné vzrušení“ nebo „Knight Rider na dálnici D1“. Na akci se také objeví Martin Kacvinsky, klíčová postava svatebních filmů a spoluzakladatel studia Vankůšik. S propagačními videi si umí poradit Adam Faik a Ivan Floreš z Morning Pug, kteří tvoří pro klienty jako je RegioJet nebo MUNI. Kategorii uměleckých videí bude zastupovat Jiří Mucha, kterého jste mohli vidět již minulý semestr na naší akci Small Talks. Jiří je tvůrcem hudebních a propagačních videí (VUT, DJ Wich aj.) a mimo to i kurátor výstav. Pokud vás zajímá filmová produkce, určitě si nenechte ujít vystoupení Jiřího Fabika, který spoluzaložil Epicture (Vlk z VUT, iWalk – Jezdím pro Brno aj.). Vidíte tedy sami, že už takto se máme na co těšit, a to navíc ještě není vše. Pro novinky ohledně akce klikněte na „Zúčastním se“ na pozvánce na Facebooku. A hlavně dorazte, ať se společně připravíme na konec semestru.

Internet video is the new black proběhne 15. května v Eleven Clubu od 19:00.